loader

Atrakcyjna Turawa

Ścieżka rowerowa

img6.jpegNie trać czasu na poszukiwania miejsc godnych obejrzenia! Dzięki specjalnie przygotowanemu planerowi nic Cię nie ominie. Wybieraj spośród dziesiątek miejsc polecanych w danym regionie. Planer w prosty sposób pomoże ustalić trasę przejazdu i zaplanuje przystanki na zwiedzanie. Ty decydujesz jak będzie wyglądała Twoja podróż.


Opis zdjęcia

img2.jpegNie trać czasu na poszukiwania miejsc godnych obejrzenia! Dzięki specjalnie przygotowanemu planerowi nic Cię nie ominie. Wybieraj spośród dziesiątek miejsc polecanych w danym regionie. Planer w prosty sposób pomoże ustalić trasę przejazdu i zaplanuje przystanki na zwiedzanie. Ty decydujesz jak będzie wyglądała Twoja podróż. 


Opis zdjęcia

img3.jpegNie trać czasu na poszukiwania miejsc godnych obejrzenia! Dzięki specjalnie przygotowanemu planerowi nic Cię nie ominie. Wybieraj spośród dziesiątek miejsc polecanych w danym regionie. Planer w prosty sposób pomoże ustalić trasę przejazdu i zaplanuje przystanki na zwiedzanie. Ty decydujesz jak będzie wyglądała Twoja podróż.

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.