Szanowni Państwo,

Dzięki dotacji otrzymanej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu w ramach programu „Akademia młodego ekologia” Szkoła Podstawowa w Turawie wzbogaciła się o nową salę lekcyjną – pracownię edukacji ekologicznej.

Zakupiony został sprzęt laboratoryjny m.in. mikroskopy, pomoce dydaktyczne oraz wyposażenie sali. Pomieszczenie zostało również wyremontowane.

Kwota dotacji wyniosła 50.000,00 zł.

W uroczystym otwarciu nowej sali – pracowni brali udział: Opolska Kurator Oświaty – Joanna Raźniewska, zastępca Wójta Gminy Turawa – Aleksandra Kansy – Grzesik oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Turawie – Aneta Barłóg.

Serdecznie gratulujemy!

WhatsApp Image 2026-05-20 at 12.28.57 1.jpeg

WhatsApp Image 2026-05-20 at 12.28.57.jpeg

WhatsApp Image 2026-05-20 at 12.28.58 1.jpeg

WhatsApp Image 2026-05-20 at 12.28.58 2.jpeg

WhatsApp Image 2026-05-20 at 12.28.58 3.jpeg

WhatsApp Image 2026-05-20 at 12.28.58 4.jpeg

WhatsApp Image 2026-05-20 at 12.28.58 5.jpeg

WhatsApp_Image_2026-05-20_at_12.28.571.jpeg

WFOSiGW-logo-pelne-pion-2-kolory.jpeg

 

 

Opublikował(a): Alina Knieć
Data publikacji:
 20-05-2026 13:52

Modyfikował(a): Alina Knieć
Data modyfikacji:
 26-05-2026 07:53
Przewiń do góry