Eko Klasa w Turawie.
Szanowni Państwo,
Dzięki dotacji otrzymanej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu w ramach programu „Akademia młodego ekologia” Szkoła Podstawowa w Turawie wzbogaciła się o nową salę lekcyjną – pracownię edukacji ekologicznej.
Zakupiony został sprzęt laboratoryjny m.in. mikroskopy, pomoce dydaktyczne oraz wyposażenie sali. Pomieszczenie zostało również wyremontowane.
Kwota dotacji wyniosła 50.000,00 zł.
W uroczystym otwarciu nowej sali – pracowni brali udział: Opolska Kurator Oświaty – Joanna Raźniewska, zastępca Wójta Gminy Turawa – Aleksandra Kansy – Grzesik oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Turawie – Aneta Barłóg.
Serdecznie gratulujemy!









Opublikował(a): Alina Knieć
Data publikacji: 20-05-2026 13:52
Modyfikował(a): Alina Knieć
Data modyfikacji: 26-05-2026 07:53
Data publikacji: 20-05-2026 13:52
Modyfikował(a): Alina Knieć
Data modyfikacji: 26-05-2026 07:53