Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Zapraszamy do udziału w konkursie "Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!"

Dyrektor Opolskiego OR ARiMR Wojciech Komarzyński serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie skierowanym do piłkarskich klubów sportowych zlokalizowanych na terenach wiejskich województwa opolskiego pt. "Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!" Patronat honorowy nad konkursem objęła Pani Violetta Porowska Poseł na Sejm RP, a patronat merytoryczny Opolski Związek Piłki Nożnej.

Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (od 1,5 min. do 2 min.) obrazującego działalność wiejskiego klubu sportowego, np. trening piłkarski, pokazowy mecz, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie, zachowania fair play na boisku, itp.

Celem konkursu jest spopularyzowanie aktywnego uprawiania sportu wśród dzieci i młodzieży wiejskiej w przedziale wiekowym od 7 do 18 lat oraz docenienie dzieci i młodzieży wiejskiej w zakresie pracy w gospodarstwach rolnych, jak również wskazanie ich związku z uzyskiwanym wsparciem z ARiMR.

Termin nadsyłania zgłoszeń kończy się w dniu 24 września 2021r.

Więcej informacji o konkursie oraz Regulamin dostępne są TUTAJ

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.