Profilaktyka 40 Plus - Badaj się i bądź zdrów!
Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Opolu zachęca do zapoznania się z Programem "Profilaktyka 40 Plus".
Głównym celem programu jest ocena organizacji i efektywności objęcia świadczeniobiorców od 40. roku życia profilaktyczną diagnostyką w zakresie najczęściej występujących problemów zdrowotnych. Dzięki badaniom profilaktycznym można wykryć chorobę bardzo wcześnie i uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencją zbyt późnej diagnozy.
Więcej informacji dostępnych jest na stronach: Ministerstwa Zdrowia oraz w serwisie Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia
Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji: 05-07-2021 09:46
Data publikacji: 05-07-2021 09:46