Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Restauracja Turkusowa

Miło nam powitać Państwa w Domu Wczasowym – Zielony, który stworzyliśmy specjalnie dla osób poszukujących kameralnego miejsca położone w zaciszu lasu w malowniczej scenerii Jeziora Turawskiego.

Z największą radością ugościmy Państwa i zaskoczymy wysoką jakością oraz profesjonalną obsługą. Naszą specjalnością jest organizacja wyjątkowych przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych w miłej, rodzinnej atmosferze. Gustowny wystrój sali i wykwintne jedzenie będzie miłym dodatkiem do spędzenia czasu z Rodziną i przyjaciółmi. Dysponujemy nowoczesną salą bankietowo-konferencyjną oraz ekskluzywnymi pokojami gościnnymi.

Nasza wieloletnia przygoda z gastronomią zaowocowała wyjątkowym podejściem do klienta oraz elastycznością przy doborze menu w celu sprostania wszelkim gustom kulinarnym naszych gości. Chętnie służymy radą i pomocą w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia, aby było ono jak najbardziej wyjątkowe i niezapomniane.

Nowoczesna sala konferencyjna „Turkusowa” (otwarta we wrześniu 2012 r) wyposażona jest w profesjonalną wentylację, klimatyzację, nagłośnienie. Na wyposażeniu znajduje się podstawowy sprzęt multimedialny potrzebny do szkoleń: flipchart, rzutnik pisma, projektor, xero, ekran elektryczny i wygodne meble konferencyjne.

Chcesz w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku w bezpośrednim kontakcie z przyrodą odbyć szkolenie, spotkanie biznesowe , zorganizować konferencję czy zjazd koleżeński to powinieneś trafić do nas. Dobre warunki zakwaterowania oraz smaczne i zdrowe wyżywienie sprzyjają dobremu wypoczynkowi i efektywnemu szkoleniu.

 

 

Nazwa

Sala konferencyjno -bankietowa, Restauracja Turkusowa  

 

 

Ulica i numer

Biwakowa 24 

 

 

Kod pocztowy i miejscowość

 46-045 Turawa

 

 

KONTAKT I DODATKOWE DANE

 

 

Dni i godziny otwarcia

8-22 

 

 

Strona internetowa

http://zielonyturawa.pl/ , http://www.turawa.com.pl/

 

 

Numer NIP

754-020-04-56 

 

 

Numery kontaktowe

77 4212362 

 

 

E-mail, Facebook, Instagram

e-mail:  

 Facebook:  https://www.facebook.com/pages/Centrum-Rekreacji-i-Wypoczynku-Borowik/254207831262486

 

 

Oferta dla wegetarian/jaroszy/wegan

 Wszystkie rodzaje posiłków

 

 

Możliwość rezerwacji

 Rezerwacja telefoniczna, internetowa lub osobista

 

 

 

 

 

 
Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.