Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Obiekty gastronomiczne

Aby zgłosić swój punkt gastronomiczny do zamieszczenia na tej stronie, proszę kliknąć w link poniżej:

Aktualizacja katalogu atrakcji, obiektów noclegowych i punktów gastronomicznych na stronie Gminy Turawa

  • Restauracja WODNIK

    W okresie letnim zapraszamy do niepowtarzalnej restauracji urządzonej w żeglarskim stylu. Sezonowa karta menu sprosta oczekiwaniu każdemu wymagającemu łasuchowi. Restauracja oferuje smaczne obiady dwudaniowe jak również pizzę prosto z pieca. Serwują aromatyczną kawę, którą możecie rozkoszować się wraz z pysznym deserem lodowym.

  • Restauracja Turkusowa

    Miło nam powitać Państwa w Restauracji Turkusowej, którą stworzyliśmy specjalnie dla osób poszukujących kameralnego miejsca położonego w zaciszu lasu w malowniczej scenerii Jeziora Turawskiego. Z największą radością ugościmy Państwa i zaskoczymy wysoką jakością oraz profesjonalną obsługą. Naszą specjalnością jest organizacja wyjątkowych przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych w miłej, rodzinnej atmosferze. Gustowny wystrój sali i wykwintne jedzenie będzie miłym dodatkiem do spędzenia czasu z Rodziną i przyjaciółmi. Dysponujemy nowoczesną salą bankietowo-konferencyjną oraz ekskluzywnymi pokojami gościnnymi.

  • Restauracja BOROWIK

    Zapraszamy do naszej dość nietypowej restauracji położonej wśród Turawskich sosen i dębów. Tutaj na przestronnym zadaszonym tarasie, przy śpiewie ptaków, z widokiem na malownicze jezioro zaspokoimy Państwa podniebienie.

    Od lat można tu dobrze, smacznie i zdrowo zjeść. Domeną naszej kuchni jest to, iż przygotowujemy posiłki w tradycyjny sposób, od podstaw, ze świeżych produktów nie używając półfabrykatów i konserwantów. Doskonałe ciasta, kawy oraz kolorowe drinki są uzupełnieniem naszego bogatego menu. W miarę możliwości spełniamy również te życzenia gości, które nie są uwzględnione w karcie. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia spełniały najwyższe oczekiwania.

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.