Polecamy
 • PL
 • EN
 • DE
 • CZ
 • FR

Noclegi w Gminie Turawa

W celu zgłoszenia swojego obiektu noclegowego do zamieszczenia na stronie gminy Turawa, proszę kliknąć w link poniżej:

Zgłaszanie obiektów do bazy miejsc noclegowych i punktów gastronomicznych na stronie Gminy Turawa

 • Ośrodek Wypoczynkowy BOROWIK

  Zapraszamy do nas wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, wędkarzy, grzybiarzy, zbieraczy runa leśnego oraz wszystkich tych którzy pragną oderwać się od trosk dnia codziennego i w bliskim kontakcie z przyrodą zregenerować swój organizm. Dokładamy wszelkich starań aby nasi goście zawsze wyjeżdżali uśmiechnięci i zadowoleni.

 • Dom Wczasowy ZIELONY

  Dom Wczasowy Turawa – Zielony, stworzony specjalnie dla osób poszukujących kameralnego miejsca położonego w zaciszu lasu w malowniczej scenerii Jeziora Turawskiego. Obiekt całoroczny świadczący usługi noclegowe i gastronomiczne, specjalizujący się w zakresie wczasów rodzinnych, wypoczynku weekendowego, organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, imprez rodzinnych takich jak komunie, wesel itp.

 • Zajazd Jowisz

  Zajazd Jowisz w Turawie zaprasza do swoich ośrodków usytuowanych nad brzegiem północnym i południowym Jeziora Turawskiego. Są to miejsca o niepowtarzalnym klimacie, z daleka od miejskiego zgiełku, gdzie profesjonalna obsługa oraz wyśmienita kuchnia stworzą niezapomnianą atmosferę. Zajazd Jowisz to również wspaniały lokal na zorganizowanie uroczystości weselnych, komunijnych, rodzinnych, zakładowych i wielu innych.

 • Wynajem Domków Turawa

  Zapraszamy rodziny szukające spokojnego miejsca do wypoczynku.

  Domki ulokowane są w ustronnym, cichym miejscu pośród drzew i innych domków letniskowych w odległości 300 m od plaży Jeziora Turawskiego w miejscowości Turawa. Stoją na działce ogrodzonej i osłoniętej drzewkami, do każdego domku jest osobny wjazd.

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.