Polecamy
 • PL
 • EN
 • DE
 • CZ
 • FR

Noclegi w Gminie Turawa

W celu zgłoszenia swojego obiektu noclegowego do zamieszczenia na stronie gminy Turawa, proszę kliknąć w link poniżej:

Aktualizacja katalogu atrakcji, obiektów noclegowych i punktów gastronomicznych na stronie Gminy Turawa

 • Ośrodek Wypoczynkowy WODNIK

  otoczenie6.jpeg

  Ośrodek Wypoczynkowy Wodnik znajduje się w samym sercu lasów turawskich. Nieopodal ośrodka znajdują się 3 jeziora. W ofercie znajdą Państwo zarówno restaurację jak i bazę noclegową. Ośrodek to wspaniałe na zorganizowanie uroczystości rodzinnych, weselnych, komunijnych, czy nawet zakładowych.

 • Ośrodek Wypoczynkowy BOROWIK

  IMG_2076.jpeg

  Zapraszamy do nas wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, wędkarzy, grzybiarzy, zbieraczy runa leśnego oraz wszystkich tych którzy pragną oderwać się od trosk dnia codziennego i w bliskim kontakcie z przyrodą zregenerować swój organizm. Dokładamy wszelkich starań aby nasi goście zawsze wyjeżdżali uśmiechnięci i zadowoleni.

 • Hotel** ZIELONY

  IMG_1083.jpeg

  Dom Wczasowy Turawa – Zielony, stworzony specjalnie dla osób poszukujących kameralnego miejsca położonego w zaciszu lasu w malowniczej scenerii Jeziora Turawskiego. Obiekt całoroczny świadczący usługi noclegowe i gastronomiczne, specjalizujący się w zakresie wczasów rodzinnych, wypoczynku weekendowego, organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, imprez rodzinnych takich jak komunie, wesel itp.

 • Zajazd Jowisz

  foto zajazd jowisz 2020r 745.jpeg

  Zajazd Jowisz w Turawie zaprasza do swoich ośrodków usytuowanych nad brzegiem północnym i południowym Jeziora Turawskiego. Są to miejsca o niepowtarzalnym klimacie, z daleka od miejskiego zgiełku, gdzie profesjonalna obsługa oraz wyśmienita kuchnia stworzą niezapomnianą atmosferę. Zajazd Jowisz to również wspaniały lokal na zorganizowanie uroczystości weselnych, komunijnych, rodzinnych, zakładowych i wielu innych.

 • Wynajem Domków Turawa

  60119146_823833501320833_4809248174671659008_o.jpeg

  Zapraszamy rodziny szukające spokojnego miejsca do wypoczynku.

  Domki ulokowane są w ustronnym, cichym miejscu pośród drzew i innych domków letniskowych w odległości 300 m od plaży Jeziora Turawskiego w miejscowości Turawa. Stoją na działce ogrodzonej i osłoniętej drzewkami, do każdego domku jest osobny wjazd.

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.