W czwartek 21 listopada 2019r. na sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy w Turawie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego – święta pracowników służb społecznych obchodzone na mocy ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej. Na zaproszenie Wójta Gminy Turawa Dominika Pikosa oraz Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turawie Małgorzaty Czerwińskiej w tej doniosłej uroczystości uczestniczyli Zastępca Wójta Gminy Turawa Maria Bochańska, Przewodniczący Rady Gminy Turawa Robert Sobczyk, Radni Rady Gminy Turawa, Sołtysi z terenu gminy Turawa, kierownicy referatów Urzędu Gminy w Turawie oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, dla których zorganizowano to spotkanie.

W imieniu Wójta – jego Zastępca Maria Bochańska złożyła wszystkim pracownikom GOPSu serdeczne podziękowania za udzielanie wsparcia i pomocy skierowanej do osób potrzebujących oraz zaangażowanie w wykonywanie zadań. Natomiast z ramienia Rady Gminy swoje podziękowania złożył Przewodniczący Robert Sobczyk wręczając na ręce pani kierownik Małgorzaty Czerwińskiej wiązankę kwiatów.

W prezentacji, którą przygotowała Pani kierownik GOPS-u pokrótce przedstawiła pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz zadania jakie wykonują.

Spotkanie to było nie tylko doskonałą okazją do tego by docenić pracowników tej jednostki, ale by uświadomić zaproszonym gościom czym się oni zajmują na co dzień. Przy kawie i słodkim poczęstunku radni oraz sołtysi mieli doskonałą okazję by porozmawiać z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turawie.

IMG-20191126-WA0008.jpeg IMG-20191126-WA0009.jpeg

 

 

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 03-12-2019 10:55

Modyfikował(a): Magdalena Sadowska
Data modyfikacji:
 03-12-2019 10:58
Przewiń do góry