Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Program Stypendiów Pomostowych

Informujemy, że zostało podpisane porozumienie o współpracy między KOWR, a Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości dotyczące XVII edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2018/2019.

Wsparcie skierowane jest do tegorocznych maturzystów pochodzących z rodzin byłych pracowników PGR, którzy zakwalifikowali się na pierwszy rok dziennych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich, realizowanych na polskich uczelniach akademickich (nie dotyczy kierunków dla służb mundurowych).

Kandydaci ubiegający się o stypendium, po przyjęciu na studia, wypełniają wniosek on-line na stronie www.stypendia-pomostowe.pl – aplikacja internetowa będzie aktywna od 02-07-2018 do 17-08-2018 (do godz. 16:00). Następnie wydrukowany wniosek przekazują do najbliższego oddziału KOWR do 24-08-2018.

Do pobrania:

PDFRegulamin.pdf (464,00KB) przyznawania i przekazywania stypendiów dla studentów w ramach XVII edycji Programu Stypendiów Pomostowych  w roku akademickim 2018/2019

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.