Chcesz być bardziej konkurencyjny na rynku pracy?
Chcesz zdobyć certyfikat TOEIC, który jest rozpoznawalny przez firmy na całym świecie? Jest na to sposób! Już dziś na terenie województwa opolskiego, w tym na terenie gminy Turawa ruszyła rekrutacja do szkoleń z języka angielskiego!


Szkolenia, realizowane w ramach projektu „Opolska Akademia Języka Angielskiego”, będą prowadzone przez doświadczonych lektorów metodą komunikacji  kładącą akcent na wszystkie sprawności językowe tj. mówienie, pisanie i rozumienie ze słuchu zgodnie ze standardem Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).

Kto może wziąć udział w kursie?
Osoby z terenu województwa opolskiego w wieku od 18 roku życia zgłaszające się z własnej inicjatywy do wzięcia udziału w celu podniesienia kompetencji językowych w ramach projektu, spełniające przynajmniej jeden z poniższych warunków, tj. osoby:
- mające 50 lat i więcej,
- o niskich kwalifikacjach,
- z niepełnosprawnością,
- opiekujące się osobami zależnymi,
- z terenów wiejskich w tym peryferyjnych,
- długotrwale bezrobotne,
- kobiety,
- migranci powrotni i imigranci, 

Uczestnikom kursów zapewniamy:
- aż 120h z języka angielskiego w grupach liczących średnio 10-12 na różnych poziomach znajomości języka ( od A1 – początkujący do C2 - profesjonalny) - w zależności od potrzeb i możliwości uczestników szkoleń,
- szkolenia będą odbywać się 2 razy w tygodniu po 2h dydaktyczne, lub z inną częstotliwością, w terminach uzgodnionych z uczestnikami,
- materiały szkoleniowe (podręczniki do języka angielskiego),
- egzamin zewnętrzny TOEIC.

Co zyskujesz?
- konkretne umiejętności językowe,
- certyfikat potwierdzający nabycie pełnego poziomu kompetencji honorowany przez firmy na całym świecie !

By zgłosić swój udział, wypełnij dokumenty zgłoszeniowe:
- formularz zgłoszeniowy,
- test z języka angielskiego (w przypadku osób, które nie uczyły się wcześniej języka angielskiego, bądź chcą rozpocząć naukę od podstaw, wystarczy podpisać test),
i wyślij je pocztą na adres: 

Centrum Szkoleniowe Masterlang 
ul. Jana Kasprowicza 3/5, 
31-523 Kraków.

Dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej projektu pod adresem: 
www.albionplanet.pl/opolskiejezyki

Więcej informacji o realizowanym projekcie znajdą Państwo:
pod adresem e-mail : opolskie.jezyki@masterlang.eu
oraz pod numerem telefonu: 533 394 981.

Szkolenia są w 90% dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Pozostałe 10%, tj. 220 zł pochodzi ze środków uczestników szkoleń. Cena obejmuje: podręcznik teoretyczny i praktyczny, 120h kursu i egzamin zewnętrzny.

Projekt jest realizowany przez Centrum Usług Językowych „ALBION” S.C. oraz Centrum Szkoleniowe Masterlang, a współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX Wysoka jakość edukacji, Działanie 9.3 Wsparcie kształcenia ustawicznego w okresie od 19 czerwca 2017 r. do 30 września 2018 r.

Serdecznie zapraszamy !

plakat_albion-page-001.jpeg

Opublikował(a): 
Data publikacji:
 25-01-2018 14:33

Modyfikował(a): 
Data modyfikacji:
 25-01-2018 14:35
Przewiń do góry