Młodzieżowa Rada Gminy Turawa oraz Gmina Turawa we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Węgrach mają przyjemność zaprosić wszystkich chętnych  do udziału w XI Otwartym Konkursie Piosenki „Nas Łączy Muzyka”. Ideą konkursu jest nie tyle rywalizacja na scenie ile wspólna integracja okolicy oraz młodszego i starszego pokolenia z muzyką w tle. Impreza jest również okazją do zaprezentowania swojej pasji dla wszystkich, którzy kochają muzykę niezależnie od jej rodzaju i sposobu prezentacji.

Konkurs odbędzie się w sali budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach k. Opola 17 grudnia 2016r., początek o godzinie 17.00.

Zapraszamy do występu w następujących kategoriach konkursowych: solista, zespół (duet, grupa) – szczegóły w regulaminie dostępnym poniżej oraz w zakładce Młodzieżowa Rada Gminy.

Zapisy przyjmujemy do 10 grudnia 2016r. wyłącznie drogą mailową pod adresem:  mrg.turawa@op.pl. Szczegóły pod numerem telefonu 504 251 946 i 668 006 745, a także na www.turawa.pl w zakładce Młodzieżowa Rada Gminy, temat „Nas Łączy Muzyka” 2016.

Na uczestników czekają nagrody w poszczególnych kategoriach. Tegoroczny konkurs będzie już jego jedenastą edycją. Przez ostatnie lata impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych w okolicy. Kilkukrotnie gościliśmy na niej nie tylko uczestników z pobliskich gmin (Opole, Turawa, Łubniany, Ozimek, Chrząstowice, Dobrzeń Wielki), ale również gości z Katowic, Oławy, Suchodańca, Sosnowca. Każdy, kto odwiedzi konkurs może liczyć też na drobny poczęstunek.   

Na wyjątkowy muzyczny wieczór zapraszamy całą okolicę! Świąteczna atmosfera i sobotni wieczór to dobry czas do wspólnej integracji z muzyką w tle.

PIOSENKA 2016 - zajawka na www i FB.jpeg

Do pobrania:

PDFRegulamin konkursu.pdf (182,19KB)

DOCXFormularz zgłoszeniowy.docx (40,08KB)

plakat 2016.jpeg

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 16-11-2016 08:44

Modyfikował(a): Magdalena Sadowska
Data modyfikacji:
 09-12-2016 12:07
Przewiń do góry