Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Konkurs kulinarny na najlepszą potrawę z karpia

Zachęcamy do udziału w konkursie kulinarnym na najlepsza potrawę z karpia, którego rozstrzygnięcie nastąpi podczas 6. Wojewódzkiego Święta Karpia Opolskiego. Święto  w tym roku odbędzie się 19 listopada na terenie Zamku Książęcego w Niemodlinie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest telefoniczne zgłoszenie udziału (podanie imienia i nazwiska, nazwy potrawy, ew. nazwy firmy, adresu i numeru telefonu) do 28 października (nr tel. 77 460 60 96 - Ośrodek Kultury w Niemodlinie) oraz dostarczenie jednej potrawy z ryb w dniu 19 listopada 2016 roku o godz.12.30 na Zamek w Niemodlinie (Rynek Niemodlin). Konkurs rozpocznie się o godz. 13.00.

Organizatorzy konkursu, tj. RLGD "Opolszczyzna" Agencja Rynku Rolnego OT w Opolu oraz Ośrodek Kultury w Niemodlinie ufundują atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone w dniu 19 listopada br. po ogłoszeniu wyników konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie:
http://www.okniemodlin.org/902/polsko-czeski-konkurs-kulinarny-na-potrawe-z-ryb-2016.html

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.