Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Dzień Dawcy Szpiku dla Basi i Innych!

pub_Basia.jpeg
Nazywam się Basia Koszarek. Mam 36 lat i mieszkam w Szczedrzyku. Moim największym marzeniem jest wychować wspólnie z mężem Krystianem nasze dzieci: Nicole, Jenifer, Aleksandrę, Julię i malutką Lenkę, która niedawno przyszła na świat. Chciałabym również wyjechać na wakacje nad morze oraz wyremontować dom.

Niestety w czerwcu tego roku zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową. W tej, jak i każdej innej chwili to rodzina jest dla mnie wszystkim! Każdy dzień spędzony w szpitalu, każda chwila rozłąki sprawia, że jeszcze bardziej ich kocham i za nimi tęsknie. Obecnie moje leczenie polega na chemioterapii i toczeniu krwi. Możliwe jest, że aby być zdrową i móc wrócić do domu i rodziny będę potrzebowała czegoś więcej – przeszczepienia szpiku.

Proszę Was, aby jak najwięcej osób zarejestrowało się w bazie potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych. Móc darować życie innej osobie to wielki dar, który każdy z nas nosi w sobie! Przyjdź i zarejestruj się! Być może właśnie Ty uratujesz komuś życie.

 By pomóc weź udział w akcji „Dzień Dawcy Szpiku dla Basi i Innych!”, która odbędzie się: 21 sierpnia 2016 r. w godzinach 10:00 - 16:00 w następujących lokalizacjach:
 
• Świetlica Wiejska w Szczedrzyku (budynek OSP)

• Dom Kultury w Ozimku, Dłuskiego 4

Przyjdź i zarejestruj się! Być może właśnie Ty uratujesz komuś życie.

Więcej informacji: www.dkms.pl

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.