pub_Basia.jpeg
Nazywam się Basia Koszarek. Mam 36 lat i mieszkam w Szczedrzyku. Moim największym marzeniem jest wychować wspólnie z mężem Krystianem nasze dzieci: Nicole, Jenifer, Aleksandrę, Julię i malutką Lenkę, która niedawno przyszła na świat. Chciałabym również wyjechać na wakacje nad morze oraz wyremontować dom.

Niestety w czerwcu tego roku zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową. W tej, jak i każdej innej chwili to rodzina jest dla mnie wszystkim! Każdy dzień spędzony w szpitalu, każda chwila rozłąki sprawia, że jeszcze bardziej ich kocham i za nimi tęsknie. Obecnie moje leczenie polega na chemioterapii i toczeniu krwi. Możliwe jest, że aby być zdrową i móc wrócić do domu i rodziny będę potrzebowała czegoś więcej – przeszczepienia szpiku.

Proszę Was, aby jak najwięcej osób zarejestrowało się w bazie potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych. Móc darować życie innej osobie to wielki dar, który każdy z nas nosi w sobie! Przyjdź i zarejestruj się! Być może właśnie Ty uratujesz komuś życie.

 By pomóc weź udział w akcji „Dzień Dawcy Szpiku dla Basi i Innych!”, która odbędzie się: 21 sierpnia 2016 r. w godzinach 10:00 - 16:00 w następujących lokalizacjach:
 
• Świetlica Wiejska w Szczedrzyku (budynek OSP)

• Dom Kultury w Ozimku, Dłuskiego 4

Przyjdź i zarejestruj się! Być może właśnie Ty uratujesz komuś życie.

Więcej informacji: www.dkms.pl

Opublikował(a): 
Data publikacji:
 18-08-2016 10:59

Przewiń do góry