Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Nauka języka niemieckiego poprzez sport

Niemieckie Towarzystwo Oświatowe w Opolu rozpoczyna rekrutację chętnych nauczycieli oraz dzieci w wieku 6-10 lat, zainteresowanych nauką języka niemieckiego poprzez sport.

Projekt pn. „Partnerstwo strategiczne – Niemiecko-Polskie Szkółki Piłki Nożnej” finansowany jest w ramach programu Erasmus+. Projekt ten powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie nauczycieli języka niemieckiego poszukujących pomysłów, które pozwoliłyby wprowadzić do dydaktyki nową jakość poprzez wykorzystanie popularności piłki nożnej w edukacji. Rezultatem projektu będą materiały dydaktyczne dla nauczycieli germanistów i trenerów, którzy zechcą zorganizować w swoim środowisku treningi językowo-piłkarskie.

Na prośbę Samorządu Województwa Opolskiego – partnera ww. przedsięwzięcia zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do udziału w projekcie.

Informujemy, iż termin przyjmowania zgłoszeń mija 1 września 2016r., a ewentualne pytania należy kierować do Departamentu Edukacji i Rynku Pracy pod nr tel. 77 54 16 500, 519 lub 536.

plakat2.png

Do pobrania:

PDFInformacja o programie i formularz zgłoszeniowy.pdf (621,53KB)

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.