CH Turawa Park, we współpracy z Opolskim Klubem Turystyki Rowerowej „Rajder”, zaplanowało wycieczkę malowniczą trasą, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Uczestnicy Rajdu mają do pokonania około 25 km, wiodących przez opolskie pola i lasy, pełne urokliwych krajobrazów. Rowerzyści powinni pokonać trasę w nieco ponad trzy godziny. Zaplanowane są także postoje w niezwykłych miejscach. 
Rajdowi towarzyszyć będzie szereg atrakcji: 
•    pokazy akrobacji rowerowych w wykonaniu rekordzisty, Piotra Bielaka; 
•    miasteczko rowerowe, gdzie najmłodsi poznają przepisy ruchu drogowego oraz będą mieli okazję pokonać tor przeszkód;
•    bezpłatny zdrowy posiłek dla uczestników Rajdu;
•    warsztaty kreatywne;
•    malowanie buziek;
•    pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawadzie.
Rajd jest świetną zabawą dla całej rodziny, przy okazji której realizowany jest nadrzędny cel – marzenie Bartka, sześcioletniego podopiecznego Fundacji „Mam Marzenie”. Chłopiec uwielbia układać klocki lego, dlatego też pragnie pojechać do Legolandu. Uczestnicy Rajdu pomogą spełnić marzenie dziecka dzięki wolnym datkom zbieranym w zamian za specjalne, dedykowane imprezie koszulki.
– Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy to cykliczna impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz Centrum. Poprzez świetną zabawę chcemy zachęcić mieszkańców okolicznych miejscowości do aktywnego wypoczynku, jednocześnie wspierając działalność Fundacji „Mam Marzenie”, która od lat z powodzeniem pomaga chorym dzieciom – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor CH Turawa Park.

W dniu imprezy CH Turawa Park przygotowało niespodziankę dla wszystkich klientów: za zakupy o wartości 100 zł, na każdego czekać będzie karta podarunkowa o wartości 20 zł. Dodatkowo wszystkie sklepy w centrum przygotowały specjalną promocję. Na gości czekać będa także atrakcje przygotowane przez najemców: Naleśnikarnia Happy zaprasza na bezpłatną watę cukrową, a Smooth The Fruit minisoki oraz balony dla najmłodszych. 
W Rajd zaangażowała się nie tylko Ochotnicza Straż Pożarna Zawada, ale również Komenda Miejska Policji Opole. To wyjątkowe wydarzenie swoimi honorowymi patronatami objęli także: Prezydent Miasta Opola oraz Wójt Gminy Turawa.

plakat_rajd.png

 

Opublikował(a): 
Data publikacji:
 02-08-2016 09:07

Modyfikował(a): 
Data modyfikacji:
 02-08-2016 09:08
Przewiń do góry