Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Ping Pong w Turawie

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnym turnieju tenisa stołowego organizowanego przez Młodzieżową Radę Gminy Turawa. „PING PONG w Turawie” to Otwarty Amatorski Turniej Tenisa Stołowego rozgrywany w gminie Turawa. Ideą imprezy jest otwartość turnieju - nie zamykamy się jedynie w obszarze gminy Turawa a zapraszamy do rywalizacji całą „bliższą i dalszą” okolicę. 
W 2015 roku turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych chłopców i kategorii dziewcząt – jej rozegranie uzależnione będzie od ilości zgłoszonych zawodniczek. Jeżeli ilość zgłoszonych dziewcząt nie będzie wystarczająca do rozegrania osobnej kategorii (minimum 5 dziewczyn, niezależnie od wieku) zostaną one wzorem ubiegłych turniejów dolosowane do dwóch kategorii wiekowych chłopców z uwzględnieniem ich wieku, a spośród zgłoszonych dziewcząt nagrodzona zostanie najlepsza „żeńska rakieta”. 
Zapraszamy wszystkich do Węgier na jednodniowy turniej składający się z fazy grupowej i fazy finałowej. 
Turniej zostanie rozegrany tradycyjnie w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach 5 grudnia 2015, godzina 10:00.

Plakat PING PONG 2015-1-page-001.jpeg

 

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.