Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Otwarcie Pracowni Orange w Kotorzu Wielkim

W dniu 13 października Wójt Gminy Turawa Waldemar Kampa oraz sołtys Monika Twardawska dokonali symbolicznego otwarcia pracowni Orange w Kotorzu Wielkim. Obecni na tej uroczystości seniorzy z zaciekawieniem próbowali swoich sił przed dotykowymi monitorami komputerów, natomiast przedstawiciele Orange informowali o ofercie oraz przekazali firmowe materiały promocyjne i gadżety. Nie zabrakło również drobnego poczęstunku w postaci tradycyjnego kołacza i kawy. 
 
Przypomnijmy, iż dzięki głosowaniu internetowemu właśnie ta pracownia znalazła się wśród 26 lokalizacji, w których Fundacja Orange wyposażyła pracownie. Lokale w zwycięskich miejscowościach zostały wyremontowany, umeblowany i wyposażony w komputery z internetem, drukarki, skanery, konsole do gier i telewizory LCD. Na wsparcie w prowadzeniu profesjonalnej świetlicy dla lokalnej społeczności mogą również liczyć ich opiekunowie – zostaną zaproszeni na szkolenia, warsztaty, webinaria.
 
Pracownia Orange w Kotorzu Wielkim będzie otwarta otwarte dla wszystkich, nie tylko jako miejsce rozwijania kompetencji cyfrowych, ale także jako przestrzeń spotkań, w której są realizowane wartościowe projekty integrujące lokalną społeczność.
 
DSC02980.jpeg
DSC02981.jpeg
DSC02984.jpeg
DSC02985.jpeg
DSC02997.jpeg
DSC02990.jpeg
 
Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.