Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Gmina Turawa na targach w Chorzowie

W dniach 22-24 maja Gmina Turawa w ramach Związku Gmin Dolna Mała Panew brała udział w Targach Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów 2015 odbywające się w Parku 
Śląskim w Chorzowie. Znaczna część odwiedzających kojarzyła markę Turawa, a wielu ją odwiedzało, wspominając do dziś z wielkim sentymentem. Dlatego sporym zainteresowaniem cieszyły się materiały promocyjne gminy Turawa, zwłaszcza widokówki oraz przewodnik „Turawa i Jeziora Turawskie”.
Targi Atrakcje Regionów to impreza wyspecjalizowana pod kątem promocji obiektów hotelowych, regionów, agroturystyki i turystyki wiejskiej, promocji dziedzictwa kulturowego oraz lokalnych i regionalnych produktów turystycznych, która integruje branżę turystyczną z Polski i Europy. Targi są doskonałą okazją do prezentacji i promocji oferty wypoczynkowej oraz wymiany doświadczeń wśród licznych podmiotów działających w sektorze turystyki. Ich charakterystyczną cechą jest możliwość upowszechnienia, w jednym miejscu i czasie, wielokulturowej oferty turystyki regionalnej.
DSC02103.jpeg
DSC02105.jpeg
DSC02106.jpeg
DSC02108.jpeg
DSC02113.jpeg
 
 
Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.