Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Koncert - Serduszka Dwa czyli Śląskie Szlagiery

Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Radio Opole i Mniejszość Niemiecką koncercie „Serduszka Dwa czyli Śląskie Szlagiery”, który odbędzie się 23 marca o godzinie 15:00 w Hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Mostowej 1.

To już 22. edycja koncertu „Serduszka Dwa czyli Śląskie Szlagiery”, w którym dotychczas wzięło udział ponad 70 tysięcy widzów. Dołączcie Państwo do grona fanów tego niezwykłego wydarzenia!

W tegorocznym koncercie udział wezmą gwiazdy Listy Śląskich Szlagierów: Mona Lisa, Tomasz Calicki, Natalia, Rafał Lincner, Teresa Walerjańska, Brygida i Robert Łukowski oraz goście specjalni - laureaci konkursu "Superstar 2013". W roli prowadzącego wystąpi gwiazda TVS: Eugeniusz Witek, czyli popularny „Geno”. Będzie i niespodzianka – występ gości specjalnych – laureatów konkursu Superstar 2013”.

Prosimy zatem o zarezerwowanie czasu i przygotowanie się na 4 godziny wyśmienitej zabawy z Radiem Opole. Tego nie można przegapić!

Do dwóch zakupionych biletów dodajemy w prezencie płytę CD „Przeboje Opolskiego Koncertu Życzeń 2014”, która zawiera najnowsze przeboje z Listy Śląskich Szlagierów.

Szczegóły na temat koncertu i rezerwacje biletów pod numerem 77 40 13 132.

plakat.jpeg

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.