Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Radio Opole i Mniejszość Niemiecką koncercie „Serduszka Dwa czyli Śląskie Szlagiery”, który odbędzie się 23 marca o godzinie 15:00 w Hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Mostowej 1.

To już 22. edycja koncertu „Serduszka Dwa czyli Śląskie Szlagiery”, w którym dotychczas wzięło udział ponad 70 tysięcy widzów. Dołączcie Państwo do grona fanów tego niezwykłego wydarzenia!

W tegorocznym koncercie udział wezmą gwiazdy Listy Śląskich Szlagierów: Mona Lisa, Tomasz Calicki, Natalia, Rafał Lincner, Teresa Walerjańska, Brygida i Robert Łukowski oraz goście specjalni - laureaci konkursu "Superstar 2013". W roli prowadzącego wystąpi gwiazda TVS: Eugeniusz Witek, czyli popularny „Geno”. Będzie i niespodzianka – występ gości specjalnych – laureatów konkursu Superstar 2013”.

Prosimy zatem o zarezerwowanie czasu i przygotowanie się na 4 godziny wyśmienitej zabawy z Radiem Opole. Tego nie można przegapić!

Do dwóch zakupionych biletów dodajemy w prezencie płytę CD „Przeboje Opolskiego Koncertu Życzeń 2014”, która zawiera najnowsze przeboje z Listy Śląskich Szlagierów.

Szczegóły na temat koncertu i rezerwacje biletów pod numerem 77 40 13 132.

plakat.jpeg

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 05-03-2014 09:11

Przewiń do góry