herb

http://solectwozawada.pl/

 

Zapraszamy mieszkańców i zainteresowanych tym, co dzieje się w Zawadzie do odwiedzania oficjalnej witryny internetowej naszej miejscowości.
O uruchomieniu strony internetowej zdecydowała Rada Sołecka, aby kompleksowo informować o wydarzeniach i móc sprawniej komunikować się z mieszkańcami i zainteresowanymi życiem miejscowości. Strona Zawady ma się stać w zamyśle platformą informacji lokalnych współtworzoną przez mieszkańców.
Pod adresem
http://solectwozawada.pl/ znajdziecie Państwo informacje na temat bieżących wydarzeń, okruchy historii, wiadomości dotyczące parafii, dział ze zdjęciami, a także zakładki poświęcone poszczególnym organizacjom działającym w Zawadzie. Zachęcamy Państwa do korzystania ze strony i do jej współtworzenia razem z nami. Każdy mieszkaniec może podzielić się z nami materiałami archiwalnymi, zdjęciami, publikować informacje, które uzna za ważne dla mieszkańców.
Treści na stronie weryfikuje Rada Sołecka, jako jej właściciel, na bieżąco stroną administruje pan Robert Raszczyk, który przyczynił się istotnie do jej uruchomienia.

 


Sebastian Klotka
 

 

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 26-03-2013 12:58

Przewiń do góry