Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Zapraszamy do głosowania

glosuj.jpeg Gmina Turawa korzystając ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich pozyskanych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania "Kraina Dinozaurów” oraz Europejskiego Funduszu Rybackiego pozyskanego za pośrednictwem Lokalnej Grupy Rybackiej "Opolszczyzna” została wykonana infrastruktura nad Jeziorem Średnim. Utwardzony ciąg pieszy wraz z oświetleniem to doskonałe miejsce do spacerów czy nordic walking-u. Wykonane nieopodal boisko wielofunkcyjne stanowi doskonały przerywnik dla tych, którzy znużeni pływaniem mają ochotę pograć w piłkę siatkową czy koszykówkę. Boisko to udostępniane jest bez ograniczeń oraz nieodpłatnie zainteresowanej społeczności lokalnej oraz turystom. Jest to doskonałe połączenie tradycyjnego plażowania z tzw. aktywnym wypoczynkiem. Dla najmłodszych mieszkańców jak i turystów został urządzony kolorowy plac zabaw.
Konkurs

Spośród wszystkich zgłoszeń Opolanie w głosowaniu SMS-owym wybiorą "Gminę fit”, która w nagrodę dostanie czek na 15 tys. zł do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego.

Aby oddać głos na Gminę Turawa należy wysłać sms o treści fit.14 na numer 71466, koszt sms-a 1,23 z VAT.

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.