Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

1.jpeg Zapraszamy na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowany w Opolu po raz pierwszy - na deskach Opolskiego Amfiteatru!
W konkursie mogą brać udział soliści/solistki z Polski, którzy muszą mieć ukończone minimum 7 lat i nie przekraczać wieku 21 lat.
Organizatorzy Festiwalu: Fundacja Pomocy Dzieciom i Rodzinie Horyzont w Opolu, Studio Nagrań "Studio Dla Ciebie" - Studio Nagrań Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, Urząd Miasta Opola, który współfinansuje wydarzenie.
Zgłoś swój udział! Finaliści Festiwalu zaśpiewają przed profesjonalnym Jury na scenie w Amfiteatrze Opolskim, na której występowały największe gwiazdy polskiej muzyki.
Wyłonieni uczestnicy wystąpią na Koncercie Galowym, który odbędzie się 7 września 2013 r. w Amfiteatrze Opolskim (wstęp bezpłatny).
Gwiazdą Festiwalu będzie Ewelina Lisowska nagrodzona SuperJedynką 2013 w kategorii SuperArtystka! Zachęcamy wszystkich wokalistów do wzięcia udziału!
Karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępny na stronie:
http://www.opolefestiwal.pl/zgloszenie.php

Termin dostarczania zgłoszeń: 21.08.2013 r. godz. 24:00.

Plakat-Festiwal.jpeg

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.