Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Trenerzy dotrzymali obietnicy

lzs stal osowiec -logo.jpeg Naprawdę szkoda, że tego dnia nie wszyscy nasi podopieczni mogli być z nami, ale kryteria były określone bardzo jasno a mianowicie –pojadą ci, którzy trenują.

Miało jechać po kilka osób z każdej grupy wiekowej, ale niestety nie wszyscy wytypowani przez trenerów zawodnicy, którzy zasłużyli na wyjazd mogli jechać z różnych przyczyn losowych. A ci co pojechali na pewno nie żałują.
Wyjazd zorganizowany był przez Gminę Turawa, za co należą się naszej Gminie słowa podziękowania. Wzięły w nim udział dzieci, które grają w klubach z Gminy Turawa.
Więc byli tam zawodnicy klubów: LZS Zawada, LKS Kotórz Mały, LKS Bierdzany, LZS Ligota Turawska i LZS STAL Osowiec.
Należy podkreślić, że na 45 dzieci biorących udział w wyjeździe z naszej Akademii, pojechało najwięcej bo aż 20 osób a jest to konsekwencją, tego iż STAL Osowiec stawia na młodzież i posiada najwięcej, bo aż 4 grupy wiekowe młodych zawodników. W Osowcu trenują i grają:
Żaki czyli dzieci w wieku od 6 do 9 lat
Orliki tworzy grupa 10 i 11 letnich dzieci
Młodziki czyli 12 i 13-latkowie
Trampkarze to już 14 i 15 letnia młodzież.

Zbiórka nastąpiła o godz. 8:30 pod Urzędem Gminy w Turawie. Zostały sprawdzone listy obecności, zgody od rodziców. Dodatkowo na drogę dzieci dostały po soczku i rogaliku. Punktualnie o 9:00 wyjechaliśmy w stronę Wrocławia.
Na miejsce dojechaliśmy o godz. 11:30 a o 12:00 zaczęła się już w najlepsze zabawa w wodzie. Zjeżdżalnie, skocznie i baseny zostały opanowane przez nasze pociechy. To wodne szaleństwo trwało nieprzerwanie przez 3 godziny. Było super a niestety przy fajnej zabawie czas szybko leci i koło godziny 15-tej niestety musieliśmy wychodzić z AQUAPARKU.
Ale tego dnia to nie był jeszcze koniec miłych niespodzianek, albowiem nasz miły kierowca postanowił zrobić przystanek przy McDonald's z czego dodatkowo skorzystaliśmy i tym sposobem parę minut przed 18-tą dojechaliśmy cali i szczęśliwi na miejsce.

PAMIĘTAJCIE O TRENINGACH, BO NASTĘPNA NAGRODA MOŻE OKAZAĆ SIĘ JESZCZE LEPSZA!

100_3311.jpeg 100_3313.jpeg 100_3322.jpeg

100_3333.jpeg 100_3343.jpeg

100_3341.jpeg

Grzegorz Nowakowski
 

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.