głosuj na psp bierdzany.jpeg

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Bierdzanach oraz wszyscy jej uczniowie zwracają się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Gminy Turawa oraz do internautów o oddawanie głosów na naszą szkołę w konkursie pt. „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Program „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” ma na celu promocję aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Biorą w nim udział szkoły podstawowe, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym.

Zadaniem szkół zaproszonych do konkursu było przygotowanie zespołowej pracy konkursowej prezentującej dobre zwyczaje w kibicowaniu. Przedstawiamy zdjęcia pracy wykonanej przez uczniów bierdzańskiej podstawówki:

DSC_2372.jpeg DSC_2373.jpeg DSC_2401.jpeg

Zdjęcia te oraz opis można znaleźć również na stronie www.koloroweboiska.pl w zakładce „Głosuj”.

O tym, która szkoła stanie przed szansą wygrania atrakcyjnej nagrody – wielofunkcyjnego boiska szkolnego, zadecyduje lokalna społeczność, oddając swój głos na wybraną pracę konkursową. Dzięki Wam wyłonionych zostanie 10 szkół z największą liczbą głosów, spośród których jury wyłoni zwycięzcę oraz zdobywców 2. i 3. miejsca.

Aby zagłosować na Publiczną Szkołę Podstawową w Bierdzanach należy zarejestrować się na stronie www.koloroweboiska.pl i po zalogowaniu zagłosować. Codziennie można oddać tylko jeden głos. Oddajcie go na naszą szkołę.

Głosowanie trwa od 18 maja do 18 czerwca 2012r.

Nie zwlekajcie! Głosujcie! Być może to dzięki Waszym głosom wielofunkcyjne boisko szkolne powstanie w Bierdzanach!


 

 

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 17-05-2012 13:54

Przewiń do góry