pomysł.jpeg W związku z poszerzeniem oferty działalności Młodzieżowej Rady Gminy Turawa kierowanej do mieszkańców i zawarcia w niej inicjatyw, na których zależy konkretnym środowiskom ogłaszamy „nabór pomysłów” z obszaru aktywizacji środowisk lokalnych, ze szczególnym uwzględnieniem inicjatyw młodzieżowych.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej gminy, szczególnie młodzież do podzielenia się z nami pomysłami dotyczącymi realizacji inicjatyw skierowanych do lokalnych społeczności gminy Turawa. Do 20 maja czekamy na Państwa propozycje związane z organizacją wydarzeń edukacyjnych, kulturalnych i sportowych, jakie chcielibyście zrealizować w Waszych miejscowościach w drugiej połowie 2012 roku. Najciekawsze propozycje zostaną poddane pod obrady Młodzieżowej Rady Gminy i po uwzględnieniu możliwości ich realizacji będą ujęte w Planie Inicjatyw na drugą połowę roku 2012 lub na rok 2013. Autorów pomysłów, które zakwalifikujemy do realizacji zaprosimy na spotkanie, na którym postaramy się wspólnie wypracować model realizacji inicjatywy.

Zrób coś dla swojej okolicy, zgłoś swój pomysł – może to właśnie Twoja propozycja zostanie z naszą pomocą zrealizowana w najbliższym czasie!
Swoje pomysły możecie przesyłać do 20 maja 2012 na adres mailowy: z dopiskiem w tytule „Podziel się pomysłem”.

Zgłoszenie powinno zawierać dokładny opis inicjatywy - rodzaj (szkolenie, turniej, wycieczka, konkurs), - grupę docelową, do której jest kierowana (np. dzieci w wieku 7 – 10 lat, młodzież, inni), miejscowość, w której ma zostać zrealizowana, propozycje organizacji współrealizującej projekt (np. lokalna jednostka OSP, szkoła, Rada Sołecka) oraz imię i nazwisko autora, adres zamieszkania i telefon kontaktowy.

Młodzieżowa Rada Gminy Turawa,
Komisja kulturalno - muzyczna

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 23-02-2012 11:42

Przewiń do góry