Organizowany jest przez Zarząd Województwa Opolskiego, którego celem jest wyłonienie najpiekniej ukwieconych i zadbanych posesji prywatnych oraz terenów i objektów publicznych w województwie opolskim.

Konkurs realizowany jest w ramach planu Marketingu Regionalnego Województwa Opolskiego „Opolskie Kwitnące” i ma na celu rozpowszechnienie głównych założeń strategii marketingowej województwa. Idea jaka mu przyświeca to zbudowanie pozytywnego wizerunku województwa opolskiego jako regionu pięknego, zadbanego, czystego, wygodnego do życia. Formuła konkursu przewiduje rywalizację uczestników na dwóch szczeblach (gminnym i wojewódzkim) w siedmiu kategoriach tematycznych.

Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie sołectwa, radę osiedlową, lokalne grupy działania, stowarzyszenia na rzecz odnowy wsi, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty działające na rzecz upiększania Gminy.

Termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs do Urzędu Gminy Turawa upływa 08 czerwca 2009r.

Informacje na temat konkursu znajdują się w Regulaminie przyjętym Uchwałą Nr 3193/2009 Zarządu Województwa Opolskiego, z dnia 14 kwietnia 2009 roku dostępnym w poniższym załączniku.

PDFRegulamin konkursu -Opolskie Kwitnące (1,77MB)

 
Więcej informacji na temat konkursu udziela:
 
Pani Ewa Jakuczek
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
tel. 077-44-29-343
fax 077-44-29-340
e-mail: lub

 

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 12-05-2009 13:34

Przewiń do góry