Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Program profilaktyki wczesnego wykrywania raka szyjki macicy

W związku z prowadzoną akcją programów profilaktycznych SP ZOZ "Środmieście" w Opolu, ul. Waryńskiego 30 zaprasza wszystkie zaintersowane kobiety do udziału w bezpłatnym badaniu profilaktycznym obejmującym badanie cytologiczne.

Program profilaktyki wczesnego wykrywania raka szyjki macicy

dla kobiet w wieku 25 - 59 lat (urodzonych w latach 1950 - 1984)

"Program profilaktyki wczesnego wykrywania raka szyjki macicy" jest przeznaczony dla kobiet, które nie były objęte tym programem w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Ponadto program skierowany jest do pacjentek w grupach wiekowych najbardziej zagrożonych tą chorobą, dlatego też prowadzony jest ogólnopolski System Informatycznego Monitorowania Profilaktyki obrazujący zgłaszalność pacjentek i weryfikację leczenia.

W celu zrobienia badań profilaktycznych należy zgłosić się do Poradni Ginekologiczno - Położniczej w Opolu, ul. Waryńskiego 30 -gabinet 114 w godzinach: od poniedziałku do piątku -od 9:00 do 14:00 oraz wtorek, środa, czwartek -od 15:00 do 18:00 (wczesniejszy kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr 077/44 120 90 -do godziny 12:00).

W sprawach programów profilaktycznych można kontaktować się również telefonicznie pod nr telefonu 077/44 120 90.

 

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.