Dożynki powiatowe w Dąbrowie
W dniu 31 sierpnia 2008 r. w Dąbrowie odbyły się Dożynki powiatowe, na których Gminę Turawa reprezentowało sołectwo Węgry. Jak co roku uroczystości ropoczęły sie mszą świętą dziekczynną.
Jednym z najważniejszych elementów dożynek było rozstrzygnięcie konkursu na najpiekniejszą koronę. W konkursie tym brała również Korona Dożynkowa z Węgier, w którym zajęła III miejsce.
| |
|
| |
|
Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji: 11-09-2008 14:08
Data publikacji: 11-09-2008 14:08