Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Gmina Turawa wśród laureatów konkursu.

Gmina Turawa w gronie laureatów konkursu

„Gmina / Powiat otwarta na fundusze strukturalne”

 

Miło nam poinformować, że w dniu 10 października 2006 roku, w Namysłowie, Gmina Turawa została wyróżniona tytułem „Gmina otwarta na fundusze strukturalne”. Konkurs ten zorganizowany został przez Związek Powiatów Polskich, a certyfikat wręczali przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Związku Powiatów Polskich, a także Marszałek Województwa Opolskiego, Pan Grzegorz Kubat oraz Dyrektor Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych w Urzędzie Marszałkowskim, Pani Karina Bedrunka.

 

Satysfakcja nasza jest tym większa, że na 71 gmin i 11 powiatów w województwie opolskim, jedynie 5 gmin i 2 powiaty otrzymały tytuł gminy/powiatu otwartego na fundusze strukturalne. Jednym z koniecznych warunków otrzymania tytułu było zatrudnianie przez urząd pracownika tytułującego się „Ekspertem w dziedzinie funduszy strukturalnych”. O tytuł ten, z powodzeniem, ubiegał się pracownik Urzędu Gminy Turawa.

Certyfikat - Gmina Turawa otwarta 09.2006.jpeg

 

 

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.