Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2011

logobgr-2011x120117.jpeg Spośród 1140 gospodarstw indywidualnych zgłoszonych do IX edycji konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” zostało wyłonionych 16 laureatów wojewódzkich, którzy w finale ogólnopolskim rywalizują o nagrodę główną Prezesa KRUS –ciągnik rolniczy produkcji FARMTRAC TRACTORS EUROPE Sp. z o.o.

nagroda główna.jpeg

Wśród finałowej 16 znaleźli się Państwo Irena i Roman Wiesiołek z Kotorza Małego, którzy jako jedyni reprezentują nasze województwo podczas trwania tego konkursu.
To właśnie do nich zawita Komisja konkursowa w skład, której wchodzą przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa z Warszawy, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Państwowej Inspekcji Pracy, celem oceny Gospodarstwa pod względem bezpieczeństwa.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa (nie tylko) opolskiego do oddawania głosów na Państwa Irenę i Romana Wiesiołek z Kotorza Małego w głosowaniu internetowym, które potrwa do 15 września 2011 na stronie www.agronews.com.pl, a którego zwycięzca otrzyma voucher o wartości 5 000 zł na środki ochrony roślin.

Głosujemy i trzymamy kciuki za Państwa Irenę i Romana Wiesiołek z Kotorza Małego. Może to właśnie oni będą zwycięzcami IX edycji Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, czego im bardzo życzymy.
 

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.