perly.jpeg 4 lipca br. ruszyła czwarta już edycja plebiscytu pt. „Wielkie Odkrywanie Opolszczyzny. Perły w Koronie 2011”. Jest to wakacyjna akcja, którą od trzech sezonów prowadzi portal naszemiasto.pl, Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna a od tego roku również POT.

Przez całe wakacje będzie można wybierać największe atrakcje i najciekawsze oferty turystyczne w następujących kategoriach:

1. „Zabytki techniki”
2. „Miejscowość (gmina) z pomysłem na turystykę”
3. „Największe wydarzenie” oraz
4. „Atrakcja turystyczna regionu”.

korona2009_opole.jpeg

Nasza Gmina znalazła się wśród 10 kandydatów do tytułu perły w kategoriach: „Miejscowość (gmina) z pomysłem na turystykę” oraz „Najciekawsze wydarzenie sezonu” (Śląski Turniej Kulinarny).


Głosowanie internetowe w portalu naszemiasto.pl trwa od 4 lipca. Głosujemy na stronie: http://opole.naszemiasto.pl/serwisy/opolskie_perly_2011, a także za pomocą SMS-ów.

Aby zagłosować na Gminę Turawa za pomocą SMS-ów należy wysłać SMS o treści: opom.m7 (w kategorii Gmina z pomysłem) bądź SMS o treści: opow.w7 (w kategorii Wydarzenie sezonu) na numer 72355 (koszt SMS-a to 2.46 zł z VAT).

Zapraszamy do głosowania na Gminę Turawa!

korona2009_opole.jpeg

Organizatorzy informują, iż dla internautów, którzy na stronach plebiscytu pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze (koniecznie z adresem e-mail dopisanym w rubryce „dodaj komentarz”) również mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, gdyż najciekawsze wpisy zostaną docenione.

Głosujemy, komentujemy i kibicujemy opolskim atrakcjom do 31 sierpnia.

Patronami akcji „Wielkie Odkrywanie Opolszczyzny. Perły w Koronie 2011” są: Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna i Polska Organizacja Turystyczna, partnerem i fundatorem nagród dla Czytelników jest wydawnictwo Demart.
 

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 04-07-2011 14:53

Przewiń do góry