Głosowanie potrwa do 16 kwietnia 2010r., a trzy dni później nastąpi wyłonienie zwycięzcy.


Aby zagłosować na Gminę Turawa należy wejść na stronę: http://www.mojewirtualnemiasto.pl/glosowanie-51.html, w okienku wpisać adres swojego emaila i kliknąć na „Głosuj na: Turawa”. Następnie na skrzynkę pocztową zostaje automatycznie wysłana informacja z prośbą o potwierdzenie swojego głosu. Należy wówczas kliknąć na adres, który został przysłany i gotowe.
W przypadku, gdy wpiszesz swój adres emaliowy i klikniesz na „Głosuj na: Turawa” jednak następnie nie potwierdzisz swojego głosu, głos ten nie będzie przyznany.

Z jednego adresu email można zagłosować tylko raz w ciągu tygodnia. Jeśli zatem posiadasz więcej adresów emaliowych, np. jeden służbowy, a drugi prywatny to możesz oddać 2 głosy w ciągu tygodnia.

Jeżeli chcesz zwiększyć szanse na wygraną Gminy Turawa wyślij SMS o treści: AT.VTOUR.51 na numer 71068* Głosowanie SMS jest nielimitowane, możesz wysłać nie jeden a nawet kilka SMS-ów w ciągu tygodnia i każdy z nich zostanie uznany!
• koszt wysłania SMS-a to: 1,22 z VAT

Zachęcamy także do powiadomienia swoich znajomych o konkursie, wystarczy, że wejdziesz na stronę:
http://www.mojewirtualnemiasto.pl/polec-miasto-51.html
i podasz adresy email, a organizator w Twoim imieniu powiadomi o konkursie!

Główną nagrodą w konkursie „Moje wirtualne miasto” jest wykonanie Wirtualnego Spaceru po zwycięskim mieście / gminie w ilości 500 panoram! Miasta / Gminy na drugim i trzecim miejscu zostaną nagrodzone wirtualnymi spacerami w ilościach odpowiednio: 300 i 150 szt. panoram.

Więcej szczegółów o konkursie można znaleźć na stronie: http://www.mojewirtualnemiasto.pl/

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

głosuj na gminę turawa.jpeg

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 06-01-2010 08:39

Przewiń do góry