Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Piknik z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy za udział w zbiórce!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Pikniku z okazji Dnia Dziecka "Dzieci Dzieciom", który Młodzieżowa Rada Gminy Turawa organizowała 12.06.2010 w Kotorzu Małym wraz z Radą Sołecką Kotorza Małego i Radnym Rady Gminy.

Podczas pikniku na dzieci czekały konkursy i zabawy. Każdy mógł także liczyć na drobny poczestunek. Na koniec można było upiec kiełbaskę na wspólnym ognisku.

Oprócz zabaw młodzi mieszkańcy naszej gminy i okolicy mogli wspomóc zbiórkę zabawek i przyborów dla dzieci z terenu województwa opolskiego, które ucierpiały w związku z majową powodzią.

W tym miejscu pragniemy podziękować dzieciom i ich opiekunom za duży odzew w związku z nasza propozycją. Podczas pikniku zebraliśmy, aż 56 sztuk zabawek, pluszaków i przyborów szkolnych.

Piknik z okazji Dnia Dziecka 2010   Piknik z okazji Dnia Dziecka 2010

Po ustaleniach z dyrektorem Gminnego Przedszkola w Cisku, panią Irmgardą Leppich dary dostarczono w dniu 19 czerwca do filii przedszkola w Kobylicach. 

Dziękujemy za pomoc w organizacji zbiórki i pikniku władzom Kotorza Małego, przedstawicielowi Rady Gminy w osobie radnego z Kotorza Małego oraz Urzędowi Gminy w Turawie.


Piknik z okazji Dnia Dziecka 2010 Piknik z okazji Dnia Dziecka 2010 Piknik z okazji Dnia Dziecka 2010

                                                                  Młodzieżowa Rada Gminy Turawa

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.