Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

FINAŁ IV OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO [Ping Pong w Turawie] 2009

              Zakończyła się czwarta edycja turnieju "Ping Pong w Turawie" 2009 organizowanego przez Młodzieżową Radę Gminy Turawa. Finał rozegrano tradycyjnie w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach. W tym roku turniej finałowy rozgrywano 28.11.2009 od godziny 14.00.

Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii młodszej (szkoła podstawowa) po zaciekłej rywalizacji pierwsze miejsce turnieju wywalczył Rafał Spyra z Łubnian, drugie miejsce zajęła Sandra Gola z Turawy, która została uznana również „Najlepszą żeńską rakietą turnieju” biorąc pod uwagę kwalifikacje i turniej finałowy. Trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Mazur z Bierdzan. W kategorii starszej (do 25 lat włącznie) zwyciężył Łukasz Farys z Kadłuba Turawskiego, drugie miejsce zajął Daniel Wiench z Bierdzan a ostatnie miejsce podium przypadło Patrykowi Spyra, który również reprezentował mocne w tej edycji turnieju Bierdzany. Na zakończenie finału nagrody zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Turawa.

 

Zapraszamy już dziś wszystkich chętnych za rok na 5 jubileuszowy turniej.

 Poniżej kilka zdjęć:

zwycięzcy finału.jpeg

 

              faza grupowa finału 2.jpeg                                                           Faza grupowa finału.jpeg        

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.