Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wspólnej zabawy na koniec 2009 roku przy okazji IV Otwartego Konkursu Piosenki "Nas Łączy Muzyka" 2009.

     To już czwarta edycja konkursu, który ma dać możlwość realizowania swojego hobby jakim dla wielu jest szeroko rozumiana muzyka i śpiew. "Nas Łączy Muzyka" to także wspaniała okazja do integracji środowiska młodzieżowego z całej okolicy, integracji poprzez muzykę. Jak powszechnie wiadomo muzyka łączy pokolenia i tak jest również przy okazji naszego konkursu dlatego zapraszamy rok rocznie uczestników w każdym wieku i publiczność, którą stanowią często całe rodziny.

       Tegoroczny IV Otwarty Konkurs Piosenki "Nas Łączy Muzyka" 2009 odbędzie się 5.12.2009 (sobota) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach o godzinie 17.00

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW:

 

     Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się telefonicznie u organizatora pod numerem telefonu 504 251 946 lub drogą mailową na adres: mrg.turawa@op.pl. Po zgłoszeniu należy pobrać z niniejszej strony "Formularz zgłoszeniowy...". Wypełniony formularz wraz z załączonym zdjęciem należy dostarczyć na adres: Zawada - [PIEKARNIA, ul. Oleska (skrzyżowanie ul. Oleskiej z Luboszycką)] lub przesłać mailem na adres: mrg.turawa@op.pl. Osoby niepełnoletnie obok swojego podpisu na formularzu muszą zadbać o podpis rodziców lub opiekunów. Formularz jest oficjalnym zgłoszeniem uczestnika do konkursu. Uczestnicy przygotowywują na konkurs trzy utwory w dowolnej aranżacji. Osoby, które w swoich występach posługiwać się będą linią melodyczną w postaci podkładu muzycznego odtwarzanego z nośnika obowiązane są przygotować taki podkład w formacie Audio i zapisać wyłącznie na płycie CD. Tak przygotowaną linię melodyczną należy dostarczyć do dnia 3.12.2009 pod wskazany wyżej adres w dwóch egzemplarzach płyt CD. Każdy egzemplarz musi zostać dokadnie opisany [imię, nazwisko, miejscowość, tel. kontaktowy oraz numeracja i tytuły melodii na nim zapisane]

 

OSTATECZNYM TERMINEM PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ JEST DZIEŃ  3 GRUDNIA 2009 !!!

    Do tego dnia należy: 1. zgłosić się telefonicznie bądź mailowo, 2. dostarczyć formularz zgłoszeniowy według wcześniejszych instrukcji, 3. dostarczyć ewentualny podkład muzyczny pod wskazany wyżej adres.

 

PONIŻEJ ZAMIESZCZAMY REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA POBRAĆ! 

DOCRegulamin konkursu Nas Łączy Muzyka 2009 (51,50KB)

DOCFormularz zgłoszeniowy - konkursu Nas Łączy Muzyka 2009 (43,50KB)

 

WSZELKIE INFORMACJE NA TEMAT KONKURSU MOŻNA UZYSKAĆ DZWONIĄC NA NUMER 504 251 946

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZESTNIKÓW ORAZ PUBLICZNOŚĆ

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 10-11-2009 18:19

Przewiń do góry