Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Konkurs Fotograficzny FOTKA ZZA PŁOTKA rozstrzygnięty !

     Młodzieżowa Rada Gminy rozstrzygnęła trwający od sierpnia do października konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży pod nazwą "Wakacyjna fotka zza płotka"

     Konkurs miał na celu sfotografowanie zwykłego dnia wakacji 2009 na terenie gminy Turawa. Uczestnicy mieli wielką swobodę w wyborze tematu swoich fotografii, zależało nam by uwiecznić to co dla nich ważne jako element wspomnień wakacyjnych z naszych stron.

     10 października Komisja konkursowa składająca się z członków Komisji warsztatowej i Komisji ds. kultury w Młodzieżowej Radzie Gminy Turawa pod przewodnictwem radnych Sabiny Nowak i Justyny Tieleczek postanowiła przyznać trzem uczestnikom konkursu wyróżnienia.

     W kategorii "fauna i flora" wyróżnienie przyznano Anecie Weber z Zawady, w kategorii "widok - miejsce" wyróżnienie przyznano Katarzynie Szczurek z Turawy, w kategorii "wydarzenie sportowe" wyróżnienie przyznano Grzegorzowi Kolasa z Turawy.

 

Poniżej prezentujemy zdjęcia uczestników konkursu, które otrzymały wyróżnienia

 

Grzegorz Kolasa "wyścig kolarski" - wyróżnienie w kategorii "wydarzenie sportowe"

Grzegorz Kolasa, Turawa (wyścig), wyróznienie w kat. wydarzenie sportowe.jpeg  

 

Katarzyna Szczurek "Tonloch" - wyróznienie w kategorii "widok - miejsce"

Katarzyna Szczurek, (Tonloch 1) Turawa, wyróznienie w kat. widok.jpeg    Katarzyna Szczurek (Tonloch 2), Turawa, wyróżnienie w kat. widok.jpeg 

 

Aneta Weber  "motyl", "kwiat polny"  - wyróżnienie w kategorii "fauna i flora"

Aneta Weber, Zawada (motyl), wyróżnienie w kat. fauna i flora.jpeg    Aneta Weber, (kwiat polny), Zawada - wyróznienie w kat. fauna i flora.jpeg

Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy rozwijania zainteresowań w kierunku fotografii.

 

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.