Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

II Otwarty Turniej Komputerowy ZAGRAJ Z NAMI - FIFA 2008, wyniki!

30 grudnia 2008 Młodzieżowa Rada Gminy Turawa zorganizowała II Otwarty Turniej Komputerowy "Zagraj z nami"

      Turniej "Zagraj z nami" 2008 odbył się w Szkole Podstwawowej w Zawadzie.  W 2008 roku 12 zawodników rywalizowało w rozgrywkach gry FIFA 2008 .  Rywalizację zakończono około godziny 21.00 meczami finałowymi czyli meczem o 3 miejsce i  finałem. W meczu o 3 miejsce zmierzyły się FC Barcelona (Jacek Zapiór) - Arsenal Londyn (Rafał Moj), mecz zakończył się wygraną Barcelony 2 - 1. W finale turnieju zmierzyły się drużny Juwentusu Turyn i Chelsea Londyn. Mecz zakończył się wygraną Juventusu 1 - 0. Zawody odwiedził Wójt Gminy Turawa, pan Waldemar Kampa, który oficjalnie rozpoczął zawody dokonując "pierwszego kopnięcia wirtualnej piłki" i przekazał nagrody dla zwycięzców w postaci specjalnie na tę okazję przygotowanych trofeów.

      Młodzieżowa Rada Gminy Turawa dziękuje za pomoc w organizacji turnieju Urzędowi Gminy w Turawie, dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Zawadzie panu Henrykowi Zapiór, Grupie Inicjatyw "SBRT" w osobie Mateusza Zapiór i Rafała Moj i innym zaangażowanym w realizację tej inicjatywy.

    Przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy Turawa dziękuje szczególnie zaangażowanym w projekt radnym Młodzieżowej Rady Gminy Turawa - Bartłomiejowi Prochota i Oliwerowi Kubus.

KLASYFIKACJA TURNIEJU

1 miejsce - Juventus Turyn [Marcin Wręczycki]

2 miejsce - Chelsea Londyn [Paweł Prochota]

3 miejsce - FC Barcelona [Jacek Zapiór]

 

Kilka zdjęć z turnieju:

Zwycięzcy turnieju   Zacięta rywalizacja   Rozgrywki w grupie

                                                                                                            fot. Oliwer Kubus

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.