Nas Łączy Muzyka 2013, plakat

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń nastąpiła zmiana w regulaminie imprezy dotycząca ilości prezentowanych utworów w konkursie - czytaj w regulaminie poniżej!

Młodzieżowa Rada Gminy Turawa, Gmina Turawa, OSP Węgry i współorganizatorzy zapraszają na kolejną ósmą już odsłonę Otwartego Konkursu Piosenki „Nas Łączy Muzyka” 2013. Konkurs odbędzie się w Węgrach (sala w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej) już 14 grudnia 2013 roku. Rozpoczęcie konkursu zaplanowano na godzinę 17.00.

Jak co roku zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie wszystkich, którzy mają coś wspólnego z muzyką w szerokim znaczeniu. W siedmioletniej historii konkursu na węgierskiej scenie występowali m. in. soliści, duety, quartety, zespoły weselne, perkusiści, chóry i teatrzyki szkolne. Śpiewaliśmy po polsku, niemiecku, angielsku i śląsku, teraz też do tego zachęcamy, informuje Wioletta Dorn, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy.

Zachęcamy do wspólnej integracji z muzyką w tle, w konkursie może wziąć udział każdy niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, repertuaru muzycznego jaki preferuje czy też sposobu jego wykonania.
Bardzo liczymy na publiczność i tą z Węgier i z całej okolicy. Świąteczna atmosfera, i sobotnie popołudnie to dobry moment, aby spędzić je wspólnie. Na uczestników czekają nagrody, a dla publiczności przygotowujemy niespodziankę.

Nas Łączy Muzyka 2013 - ZAPOWIEDŹ

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 11.12.2013 do godziny 24.00.

Termin ten jest ostateczny, gdy ktoś zostawi zgłoszenie na ostatni moment musi pamiętać, że warunkiem poprawnego i skutecznego zgłoszenia jest zgłoszenie się u organizatora telefonicznie lub przez maila (504251946, mrg.turawa@op.pl) i dostarczenie dokumentów zgłoszeniowych (tj. zdjęcie i formularz zgłoszeniowy) oraz w przypadku korzystania z podkładu muzycznego właśnie takiego podkadu w formacie audio (w przypadku wysyłki pocztą tradycyjną podkład należy nagrać na płytę CD).

Dokumenty i podkłady można przesłać pocztą tradycyjną na adres: Opole – Zawada, ul. Kępska 17, 46 – 022 Luboszyce lub mailowo: mrg.turawa@op.pl.

Osoby korzystające z podkładów muzycznych powinny oprócz przesłania go do organizatora w ramach zgłoszenia przygotować je na płytach CD (dwie płyty jedna właściwa, jedna rezerwowa) w formacie audio i mieć ze sobą podczas konkursu (szczegóły w regulaminie).

Informacje telefoniczne uzyskasz pod numerem 504 251 946.

 

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy

DOCRegulamin NAS ŁĄCZY MUZYKA 2013 po zmianach! (68,00KB)

DOCNas Łączy Muzyka 2013 - ZGŁOSZENIE (56,50KB)

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 12-11-2013 15:10

Przewiń do góry