Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 504 251 946.

Nas Łączy Muzyka 2012, plakat
 

Młodzieżowa Rada Gminy Turawa, Gmina Turawa, OSP Węgry i współorganizatorzy (Stowarzyszenie Osób Narodowości Śląskiej, Towarzystwo Społeczno - Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim, Fotografia Ślubna - Marcin Gibas, Grupa SBRT) zapraszają na kolejną odsłonę Otwartego Konkursu Piosenki „Nas Łączy Muzyka” 2012. Konkurs odbędzie się w Węgrach (sala w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej) już 15 grudnia 2012 roku. Rozpoczęcie konkursu zaplanowano na godzinę 16.30.

Jak co roku zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie wszystkich, którzy mają coś wspólnego z muzyką w szerokim znaczeniu, mówi Rafał Moj z Grupy SBRT, współorganizującej imprezę. W sześcioletniej historii konkursu na węgierskiej scenie występowali m. in. soliści, duety, zespołu weselne, perkusiści, chóry i teatrzyki szkolne. Śpiewaliśmy już po polsku, niemiecku, angielsku, teraz jeszcze czekamy na wykonanie śląskie, dodaje Patryk Wieczorek, przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy.

Zachęcamy do wspólnej integracji z muzyką w tle, w konkursie może wziąć udział każdy niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, repertuaru muzycznego jaki preferuje czy też sposobu jego wykonania.

Na uczestników czekają nagrody, m.in. zaproszenia do kina i do kręgielni, a także tablet multimedialny.

Bardzo liczymy na publiczność i tą z Węgier i z całej okolicy. Świąteczna atmosfera, i sobotnie popołudnie to dobry moment, aby spędzić je wspólnie. Jak co roku tak i tym razem przygotowaliśmy dla publiczności niespodziankę, którą będzie koncert duetu "ANETA & NORBERT" (planowany poczatek występu 18.30) mamy nadzieję więc, że licznie odwiedzi salę w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej i będzie się z nami dobrze bawić, mówi Sabina Nowak z Młodzieżowej Rady Gminy Turawa.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 12.12.2012 do godziny 24.00. Termin ten jest ostateczny, gdy ktoś zostawi zgłoszenie na ostatni moment musi pamiętać, że warunkiem poprawnego zgłoszenia jest zgłoszenie się u organizatora telefonicznie lub przez maila (504251946, mrg.turawa@op.pl) i dostarczenie dokumentów zgłoszeniowych (tj. zdjęcie i formularz zgłoszeniowy) oraz w przypadku korzystania z linii melodycznej podkładu muzycznego. Dokumenty i podkłady można przesłać tradycyjnie na adres: Opole – Zawada, ul. Kępska 17, 46 – 022 Luboszyce lub mailowo: mrg.turawa@op.pl.

Osoby korzystające z podkładów muzycznych powinny oprócz przesłania go do organizatora w ramach zgłoszenia przygotować je na płytach CD w formacie audio i mieć ze sobą podczas konkursu (szczegóły w regulaminie).

Informacje telefoniczne uzyskasz pod numerem 504251946.

 

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy

PDFRegulamin Konkursu, wer. z dn. 29.11.2012 (57,99KB)

DOCFormularz zgłoszeniowy (39,50KB)

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 14-11-2012 13:47

Przewiń do góry