Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnym turnieju tenisa stołowego organizowanego przez Młodzieżową Radę Gminy Turawa.

 

 

 

„PING PONG w Turawie” to Otwarty Amatorski Turniej Tenisa Stołowego rozgrywany w gminie Turawa od 7 lat. Ideą imprezy jest „objazdowa” forma turnieju w jego fazie eliminacyjnej. Staramy się, co roku dotrzeć z kilkoma turniejami eliminacyjnymi do różnych miejscowości naszej gminy żeby umożliwić jak największej liczbie uczestników udział w rozgrywkach, przy okazji wzorem innych naszych inicjatyw nie zamykamy się jedynie w obszarze gminy Turawa a zapraszamy do rywalizacji całą „bliższą i dalszą” okolicę.

 

Ping Pong w Turawie 2012, plakat

W 2012 roku turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych (kategoria młodsza 7 - 14 lat i kategoria starsza 15 - 25 lat, włacznie), nie przewidujemy podziału uczestników na kategorie pod względem płci. Spośród zgłoszonych dziewcząt nagrodzona zostanie najlepsza "żeńska rakieta" turnieju.

Zostaną rozegrane trzy turnieje eliminacyjne:

-         Kotórz Mały (budynek po byłej szkole podstawowej, siedziba WiK Turawa),12 października o godzinie 17.00,

-         Kadłub Turawski (budynek Szkoły Podstawowej „Nasza Szkoła"),       19 października o godzinie 18.00

-         Osowiec (budynek po byłym Domu Kultury, Świetlica Środowiskowa), 29 października o godzinie 18.00.

Najlepsi w eliminacjach (po 4 osoby z każdej kategorii wiekowej awansują do finału turnieju, na listę rezerwową zakwalifikowane zostaną kolejne 2 osoby (5 miejsce z kategorii młodszej i 5 miejsce z kategorii starszej z każdych eliminacji). W przypadku, gdy na finał nie dotrze finalista jego miejsce zajmuje zawodnik z listy rezerwowej.

 

 

Finał zostanie rozegrany tradycyjnie w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach (3 listopada 2012, godzina 15.00).  W turnieju finałowym zmierzy się docelowo po 12 osób w każdej kategorii wiekowej.

 

 

 

 

 

 

Poniżej zamieszczamy regulamin turnieju.

 

 

DOCRegulamin turnieju PING PONG w Turawie 2012 (51,00KB)

 

Zgłoszenia uczestników pod numerem telefonu 530 876 471 lub drogą mailową: mrg.turawa@op.pl ewentualnie na 30 minut przed rozpoczęciem turniejów eliminacyjnych.

 

Młodzieżowa Rada Gminy Turawa

 

 

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 04-10-2012 22:43

Przewiń do góry