Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w trzeciej odsłonie rajdu rowerowego organizowanego przez Młodzieżową Radę Gminy Turawa i Gminę Turawa. W poprzednich latach poznawaliśmy okolice Jezior Turawskich, rywalizowaliśmy podczas pikniku rowerowego pod Centrum Handlowym "Turawa Park", tym razem zapraszamy na rajd w wersji ekstremalnej.


         W tym roku czekamy na zgłoszenia ekip dwuosobowych. Uczestnicy powinni wykazywać gotowość do sportowej rywalizacji, umiejętność czytania map, pracy w grupie i wykazać się strategicznym myśleniem.
Tegoroczna idea rajdu to rowerowa gra strategiczna polegająca na dotarciu do zaznaczonych na mapie punktów, w których przygotowane zostaną dla uczestników konkurencje sprawnościowe i pytania. Uczestnicy w danych miejscach zbierają punkty. Miejsca są oddalone w różnej odległości od punktu mety, każde z miejsc oferuje różną ilość punktów do zgromadzenia. Uczestnicy sami decydują do jakich punktów / miejsc  się udadzą i czy chcą dojechać do każdego z nich.

 

Plakat Rajd

 

        Zwycięzcami rajdu zostanie drużyna (dwuosobowa), która dotrze na metę z największą liczbą punktów. Rajd trwa 3 godziny od 11.00 do 14.00. Drużyny, które spóźnią się na metę będą otrzymywać karne (ujemne) punkty.

 

Szczegółowy regulamin i zasady rajdu dostępne są w załączniku poniżej

DOCRegulamin i zasady Rajdu (40,00KB)Zgłoszenia przyjmujemy mailowo (mrg.turawa@op.pl), telefonicznie (698 736 335) i na 30 minut przed rozpoczęciem rajdu na miejscu startu (Urząd Gminy Turawa)

Informacje można uzyskać pod numerem tel. 698 736 335

 

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 22-05-2012 16:42

Przewiń do góry