Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY KULINARNE - W dobrym smaku!

Warsztaty kulinarne to pierwsza tego rodzaju propozycja przygotowana przez Młodzieżową Radę Gminy, od pewnego czasu temat ten pojawiał się na naszych sesjach i spotkaniach, aż w końcu zdecydowaliśmy, że "naukę dobrego" gotowania zaproponujemy młodzieży.

W dobrym smaku


Warsztaty "W dobrym smaku" są okazją do zdobycia podstawowych umiejętności kulinarnych i poszerzenia wiedzy dotyczącej "śląskiej kuchni". Propozycję póki, co kierujemy do ściśle określonej grupy, jaką jest młodzież gimnazjalna z całej okolicy.
Liczymy, że młodzi mieszkańcy skorzystają z warsztatów i zdobędą praktyczne umiejętności, dzięki czemu będą mogli np. zaskoczyć nimi domowników.


Zgłoszenia przyjmujemy do 30 marca pod adresem mailowym mrg.turawa@op.pl lub telefonicznie pod numerem: 608 101 124. Do udziału w warsztatach zapraszamy dwuosobowe drużyny („duety kulinarne”), ze względu na możliwości lokalowe ilość zgłoszeń została ograniczona. Z osób, które zgłoszą się pojedynczo, pary konkursowe zostaną utworzone na miejscu.


Warsztaty rozpoczną się w sobotę 31 marca 2012, o godzinie 10.00 w budynku po byłej szkole podstawowej w Kotorzu Małym i składać się będą z dwóch części. W pierwszej uczestnicy będą przygotowywać trzyskładnikowy posiłek, w drugiej - pod nazwą "Torebka a naturalna kuchnia" rozsądzą, która kuchnia jest lepsza. Do wspólnego gotowania zapraszają radne Młodzieżowej Rady Gminy Turawa i dwukrotne zwyciężczynie Śląskiego Turnieju Kulinarnego.

 

Regulamin Warsztatów - DOCRegulamin Warsztatów kulinarnych, Kotórz Mały 2012 (36,50KB)

 


W organizację Warsztatów amatorskiej kuchni „W dobrym smaku”, Kotórz Mały 2012 włączyło się Stowarzyszenie Osób Narodowości Śląskiej, za co dziękujemy.

Informacje można uzyskać pod numerem: 608 101 124.

Smacznie zapraszamy
 

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.