Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

PING PONG W TURAWIE 2011 - wyniki turnieju

W listopadzie 2011 roku w gminie Turawa rozgrywaliśmy szóstą edycję Otwartego Amatorskiego Turnieju Tenisa Stołowego "PING PONG W TURAWIE" 2011, którego organizatorem jest Młodzieżowa Rada Gminy Turawa. Tym razem turnieje eliminacyjne rozegrano w Zakrzowie Turawskim, Osowcu i Kotorzu Wielkim. Zwycięzcy eliminacji spotkali się w finale turnieju rozgrywanym w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach 3 grudnia 2011 roku.

Do finału zakwalifikowali się w kategorii młodszej: Mateusz Gamrot, Damian Sajdak, Anna Wiśniewska, Dawid Rohn, Marko Frasek, Krzysztof Farys, Adam Sokolski, Marcel Woźny i Kamil Sakowski, w kategorii starszej natomiast: Łukasz Farys, Adrian Warzecha, Mateusz Pielorz, Piotr Konieczny, Łukasz Markiewicz, Patryk Spyra, Denis Miron, Sandra Gola i Paweł Juszczyk.

W kategorii młodszej w półfinałach turnieju finałowego zmierzyli się Anna Wiśniewska i Dawid Rohn (0-3) oraz Mateusz Gamrot i Kamil Miron (3-0). W meczu o trzecie miejsce Anna Wiśniewska uległa Kamilowi Mironowi 0 – 3, a w pojedynku finałowym Mateusz Gamrot pokonał 3 – 0 Dawida Rohna.

W kategorii starszej w półfinałach turnieju finałowego zmierzyli się Patryk Spyra i Piotr Konieczny (3-0) oraz Łukasz Farys i Sandra Gola (3-0). W meczu o trzecie miejsce Sandra Gola uległa Piotrowi Koniecznemu 1 – 3, a w finałowym pojedynku Łukasz Farys wygrał z Patrykiem Spyrą 3 – 0.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

Kategoria młodsza:
1. Mateusz Gamrot,
2. Dawid Rohn,
3. Kamil Miron.

Kategoria starsza:
1. Łukasz Farys,
2. Patryk Spyra,
3. Piotr Konieczny.

Nagrodę Fair Play otrzymała Anna Wiśniewska. Najlepszą „żeńską rakietą turnieju” okazała się Sandra Gola.  

Zwycięzcy turnieju finałowego Ping Pong w Turawie 2011 

fot. Oliwer Kubus

Zwycięzcy otrzymali od organizatora (Młodzieżowa Rada Gminy Turawa) nagrody rzeczowe (m. in. torby sportowe) oraz pamiątkowe puchary i dyplomy. Nagrody wręczano zwycięzcom w obecności przedstawiciela Urzędu Gminy Turawa, sekretarz UG Turawa – pani Stanisławy Brzozowskiej.

Dziękujemy wszystkim współorganizatorom turniejów eliminacyjnych: Radzie Sołeckiej Zakrzowa Turawskiego, Publicznej Szkole Podstawowej w Osowcu, Radzie Sołeckiej Kotorza Wielkiego oraz Kołu DFK Mniejszości Niemieckiej z Kotorza Wielkiego. Podziękowania kierujemy również do sponsorów imprezy, Urzędu Gminy Turawa oraz do zawsze chętnej do współpracy z młodzieżą Ochotniczej Straży Pożarnej z Węgier z panem Zygfrydem Klimkiem na czele. Dziękujemy także wszystkim innym osobom, dzięki którym mogliśmy zrealizować projekt.

 

 Młodzieżowa Rada Gminy Turawa

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.