Młodzieżowa Rada Gminy Turawa we współpracy z Młodzieżową Radą Miasta Opole serdecznie zaprasza wszystich miłośników wycieczek rowerowych do wzięcia udziału w II Turawskim i I Opolskim Rajdzie Rowerowym pod nazwą "Ani autem, ani na skuterze nie jest tak fajnie jak na rowerze" 2011, który startuje już w sobotę 21 maja 2011.

Tegoroczny rajd to dwie trasy, które prowadzą do Centrum Handlowego "Turawa Park" w Opolu [Zawadzie], gdzie wyznaczyliśmy metę.

Zapraszamy wszystkich chętnych do pojechania w rajdzie dwiema trasami. Szlak turawski wyrusza o godzinie 13.00 spod Urzędu Gminy w Turawie i prowadzi ścieżkami rowerowymi wśród lasów i łąk przez Kotórz Wielki, Kotórz Mały i Zawadę, [w Zawadzie można dołączyć do rajdu około godziny 13.35. Zbiórka na ulicy Brzegowej  w okolicach "II mostu" - scieżka rowerowa w kierunku ośiedla AK (dawny ZWM)]. Szlak opolski startuje o godzinie 13.45 spod opolskiego Ratusza i wiedzie przez śródmieście Opola, a dalej rowerowymi trasami przez Malinkę, osiedle AK, Gosławice i osiedle Zawada.

Na każdego uczestnika rajdu, który przejedzie z nami chociaż 1 km na mecie (parking CH "Turawa Park") czekają konkursy i konkurencje rowerowe.

Rajd 2011 jpg.jpeg

Zapraszamy serdecznie, każdy z uczestników, który w ramach stworzonych na miejscu drużyn weźmie udział w "rowerowym turnieju" może wygrać atrakcyjne nagrody:  m. in. karnety na kort tenisowy w centrum tenisowym "Hart Tenis" w Zawadzie.

Imprezę wspieraja Urząd Gminy w Turawie, a sponsorską pomoc przekazała firma HART Opole i Centrum Handlowe "Turawa Park" Opole  [Zawada].

 

Informujemy, że każdy z uczestników rajdu bierze w nim udział na własną  lub opiekunów odpowiedzialność, jako, że nie jest objęty żadnym dodatkowym ubezpieczeniem poza indywidualnym.

INFORMACJE:

szlak turawski - 698 736 335 (Sabina Nowak, MRGT)

szlak opolski - 506 933 005 (Natalia Zasina, MRMO)

DOCRegulamin Rajdu (28,50KB)

 

Opublikował(a): Magdalena Sadowska
Data publikacji:
 16-05-2011 18:05

Przewiń do góry