Polecamy
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • FR

Informator o Urzędzie

Urząd Gminy Turawa
ul. Opolska 39c
46-045 Turawa

tel. 77 42 12 012, 77 42 12 109
faks: 77 42 12 073
e-mail: ug@turawa.pl
www.turawa.pl

Nr konta - Urząd Gminy Turawa, B.S. Łubniany 45 8897 0004 2001 0016 3819 0001
NIP: 991-04-51-595
Regon: 531413320

 

Numery telefonów wewnętrznych Urzędu Gminy w Turawie:

Lp. Funkcja Nr wewnętrzny.
1.  Sekretariat gwiazdka
2.  Urząd Stanu Cywilnego 0
3.  Ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami 2
4.  Księgowość 3
5.  Działalność gospodarcza, turystyka 4
6.  Podatki 5
7.  Ewidencja ludności i dowody osobiste 6
8.  Księgowość 113
9.  Budownictwo 7
10.  Zarządzanie kryzysowe, OSP 119
11.  Rada Gminy 120
12.  Odpady komunalne, windykacja 123
13.  Turystyka i promocja 124
14.  Oświata 8
15.  Melioracja 104
16.  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej 9

Katarzyna Szewczyk - Sekretarz Gminy, e - mail: sekretarz@turawa.pl, pok. 42

Referat Organizacyjny

Anna Grodek - Kierownik Referatu, anna.grodek@turawa.pl, pok. 42

Alina Szafrańska - podinspektor ds. obsługi sekretariatu, ug@turawa.pl pok. 30
Kazimiera Ptaszyńska - inspektor ds. obsługi Rady Gminy, e- mail: kazimiera.ptaszynska@turawa.pl, pok. 28
Magdalena Sadowska - inspektor ds. promocji, rejestracji działalności gospodarczej i spraw społecznych, e- mail: promocja@turawa.pl, pok. 20
Wioletta Biernot - inspektor,  ds. rejestracji działalności gospodarczej, e- mil: wioletta.biernot@turawa.pl, pok. 20
Martina Firlus - podinspektor ds. kadr i organizacji pozarządowych, e- mail: kadry@turawa.pl,  pok. 19


Radca Prawny - Adwokat Paweł Płaza, pok. 27

Referat Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Piotr Dziedzic - Kierownik Referatu, e- mail: rolnictwo@turawa.pl, pok. 34
Roman Junik - inspektor ds. gospodarki leśnej, e- mail:roman.junik@turawa.pl, pok. 34
Piotr Lis - inspektor ds. najmu, melioracji i gospodarki mieszkaniowej, e - mail: piotr.lis@turawa.pl, pok. 35
Dariusz Jantos - inspektor ds. gospodarki nieruchomościami komunalnymi, e - mail: dariusz.jantos@turawa.pl, pok. 35
Ryszard Kern - inspektor ds. dzierżaw i ewidencji budynków, utrzymania porządku i czystości przestrzeni publicznej, e - mail: ryszard.kern@turawa.plpok. 35
Danuta Piwowarczyk - inspektor ds. ochrony środowiska, e - mail: danuta.piwowarczyk@turawa.pl, pok. 43
Nicol Glados -podinspektor ds. gospodarki odpadami komunalnymi, e - mail:nicol.glados@turawa.pl, pok. 43

 

Referat Budownictwa
Aleksandra Kansy - Grzesik - p.o Kierownik Referatu, e - mail: aleksandra.kansy@turawa.pl, pok. 36
Anna Malek - podinspektor ds. inwestycji, e - mail: dariusz.jantos@turawa.plpok. 36
Damian Lewandowski - inspektor ds. infrastruktury drogowej i oświetlenia ulicznego, e - mail: damian.lewandowski@turawa.pl pok. 36

 

Referat Planowania, Finansów i Podatków

Aneta Sakra - Skarbnik Gminy, e - mail: skarbnik@turawa.pl, pok. 32

Marianna Korzeniowska - Kierownik referatu, marianna.korzeniowska@turawa.pl, pok. 39
Justyna Warzecha - inspektor ds. płac i obsługi finansowej, e - mail: justyna.warzecha@turawa.pl, pok. 39
Sabina Bonk - inspektor ds. księgowości budżetowej, e - mail: sabina.bonk@turawa.pl, pok. 39

Joanna Żerek - inspektor ds. księgowości budżetowej, e - mail: joanna.zerek@turawa.pl,  pok. 38
Małgorzata Morawietz - inspektor ds. księgowości budżetowej, e - mail: malgorzata.morawietz@turawa.pl, pok. 38
Leszek Bednarz - inspektor ds. podatków, e - mail: leszek.bednarz@turawa.pl, pok. 37
Beata Baron - inspektor ds. podatków, e - mail: beata.baron@turawa.pl, pok. 37
 

Referat Sportu - Hala Sportowa

Adam Bochenek - Kierownik Referatu - stanowisko ds. sportu, turystyki i wypoczynku tel. 508789591 adam.bochenek@turawa.pl

 

Urząd Stanu Cywilnego i Referat Spraw Obywatelskich

Agnieszka Balewska-Urbańczyk - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, usc@turawa.pl pok. 15
Klaudia Skulska - Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych, pok. 16
Roman Engiel - inspektor ds. zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej, wojskowości, obronności OSP, Pełnomocnik ds. informacji niejawnych, pok. 9

 

Samodzielne stanowisko - mgr inż. Roman Wiench - informatyk, Inspektor Bezpieczeństwa Teleinformatycznego  e - mail: informatyk@turwa.pl, pok. 3  
 

Logotypy UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader- Małe Projekty - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Publikacja opracowana przez Gminę Turawa.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.